Posiadamy doświadczenie w organizowaniu niezpomnianych przyjęć!
 

Organizujemy:

Imprezy Okolicznościowe

Konferencje i szkolenia

Grillowania i ogniska

Wigilie Firmowe

Konsolacje

Wesela

Bale

 

Wyjątkowa lokalizacja, niepowtarzalny wystrój wnętrz, doświadczenie gastronomiczne, współpraca z dj-ami powodują, że sprostamy najwyższym wymaganiom każdego klienta.  


Zawsze staramy się służyć radą i pomocą! Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt pod numerem telefonu 601 550 092 lub skorzystać z poniższego formularza zapytaniowego.

 

Więcej informacji również na FACEBOOKU   Kliknij tutaj!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

IMPREZY I KONFERENCJE

 

Nasz dom posiada dwie sale:

 

Sala główna może pomieścić około 80 osób. W drugiej sali - kominkowej znajdziecie Państwo miejsce do odpoczynku na wygodnych kanapach. Każda z sal posiada dostęp do sieci WI-FI oraz jest wyposażona w telewizory z dostępem do kanałów HD.

 

Poza tym nasz dom dysponuje salą konferencyjną z miejscami dla 20 uczestników.

 

W okresie letnim w pobliżu plaży znajduje się miejsce do grillowania dla około 50 osób. Posiadamy również dwa duże namioty, które umożliwiają zorganizowanie imprezy nawet przy niepewnej pogodzie.

 

Gdyby byli Państwo zainteresowani prosimy wypełnić poniższy formularz. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem aby ustalić dogodny termin i warunki współpracy.

 

 

Imię: 
Nazwisko: 
Numer telefonu: 
Email: 
Treść zapytania: 
przepisz kod: